Image Alt

Galeri

“Misafir etme tutkusuyla, daima…”

Rahatlık ve lüksün mükemmel uyumunu yansıtan ve “Misafir etme tutkusuyla, daima…” sloganıyla, 5 yıldızlı otel kategorisinde hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bayrampaşa’da ki konumumuzla gönülden servis yaklaşımımız, kent kültürünü yansıtan kaliteli hizmetimiz ve yenilikçi uygulamalar ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimize, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

Kaliteli ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabileceğiniz ayrıcalıklı odalarımızda konfor ile lüks sade bir estetikle birleşmektedir. Otelimizde büyüklükleri 26 ile 97 metrekare arasında değişen, 29’u süit toplam 198 oda bulunmaktadır. Odaların tümü, tavandan tabana camları, beyaz ve antrasit renklerin hakim olduğu mobilyaları ve fonksiyonel mimari çözümleriyle misafirlerimize ferah ve aydınlık mekanlar sunuyoruz.

En son teknolojiyle donatılmış toplam 9 toplantı salonu, gerektiğinde ikiye bölünebilen konferans salonu, gün ışığı alan toplantı salonu, balkonlu toplantı salonu, kolonsuz balo salonu ve açık hava etkinlik alanı ile verimli toplantılar, unutulmaz düğünler ve keyifli kutlamalar için konuklarımıza kusursuz ve lüks mekan alternatifleri sunmaktayız.

Kaliteli ve rahat bir konaklama deneyiminin yanı sıra merkezi konumumuzla misafirlerimiz ister metroyla, istenirse de araçla, otelden kentin merkez noktalarına kısa süre içinde ve çok kolay şekilde erişilebilmektedirler. Wish More Hotel İstanbul; CNREXPO ve İstanbul Fuar Merkezi gibi noktalara, Maslak ve Şişli gibi iş merkezlerine, Taksim ve Tarihi Yarımada gibi kentin sembol bölgelerine 20 dakika, İstanbul Havalimanı’na 35 dakika gibi kısa mesafelerdedir. Bayrampaşa Otobüs Terminali’ne bir kilometre, IKEA, Sea Life Aquarium ve Legoland’in de içinde bulunduğu, şehrin en büyük alışveriş ve eğlence merkezleri arasında yer alan Forum İstanbul’un yanı başında konumlanmaktadır.